Home / Huncalife Ürünleri / Huncalife Zeytinyağlı Şampuan

Huncalife Zeytinyağlı Şampuan

Huncalife Zeytinyağlı Şampuan 1

Huncalife Zeytinyağlı Şampuan

Olea Europaea Extraction Teknolojisi ile üretilen Huncalife Zeytinyağlı Şampuan , saçlarınızı nem dengesini koruyarak temizlemenizi sağlar. Saçın kolayca taranmasına, daha az kırılmasına ve sağlıkla parlamasına yardımcı olur. SLS, SLES, Paraben, Parafin içermez.

Zeytinyağlı Şampuanın Saça Faydaları Nelerdir?

Zeytinyağlı Şampuan nemlendirici ve besleyici özelliği ile saç bakımında en kolay ve etkili çözümler arasında yer almaktadır. Saçlarınızda zeytinyağlı şampuan kullanmaya başladıktan 2-3 hafta sonra saçlarınız daha yumuşak ve parlak olacak ve daha hacimli görünecektir.

Kepeğe Karşı Zeytinyağlı Şampuan

Genellikle aşırı kuru ve pullanan saç derisi yüzünden oluşan kepek sorununa karşı en etkili çözümlerden biri düzenli olarak zeytinyağlı şampuan kullanmaktır. Nemlendirici etkisiyle saç derisini yumuşatır ve kepek oluşumunu en aza indirir. Günlük olarak kullanabilirsiniz.

Uçların Kırılmasına Karşı Zeytinyağlı Şampuan

Kış aylarında, kuru soğuktan yaz aylarında da tuzlu su ve güneşin zararlı ışınlarından dolayı artan saç uçlarının kırılmasına karşı zeytinyağı kullanabilirsiniz. Haftada bir kez, zeytinyağını köklerden uçlara sürüp 20-25 dakika bekletmeniz yeter. Diğer bir kullanım şekli ise eve geldiğinizde sadece saç uçlarına bir miktar zeytinyağı sürmek.

Zeytinyağlı Şampuan Kullanımı

İstenilen sıklıkta uygulanabilen şampuanı, masaj ile saçlara dağıtmanız saç köklerinde kan dolaşımını arttırıp saçlarınızın daha sağlıklı görünmesini sağlayacaktır.

Huncalife Zeytinyağlı Şampuan 2 Huncalife Zeytinyağlı Şampuan 3

Göz Atın

Huncalife Ekstra Ferah, Naneli, Beyazlatıcı Diş Macunu 7

Huncalife Ekstra Ferah, Naneli, Beyazlatıcı Diş Macunu

Huncalife Ekstra Ferah, Naneli, Beyazlatıcı Diş Macunu Düzenli fırçalama ile dişlerdeki plakları yok etmeye destek olur ve sağlıklı diş etine kavuşmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki mentol ve nane ile nefesinizi tazeler, ağzınızda temizlik ve ferahlık hissi yaratır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek