Home / Huncalife Ürünleri

Huncalife Ürünleri

Aynısefa Yağı Yatıştırıcı Vücut Losyonu 1

Aynısefa Yağı Yatıştırıcı Vücut Losyonu 1 1

Aynısefa Yağı Yatıştırıcı Vücut Losyonu  hızlı emilen formulü ile cildin nem ihtiyacını destekler. Antiseptik özelliği ile bilinen aynısefa çiçeği ektresi yağı içerir. Düzenli kullanıldığında hassas ciltler için besleyicidir. Hassas ve kuru ciltleri yormadan, yağlılık hissi bırakmadan nemlendirmeyi amaçlayan Aynısefa Vücut Losyonu, cilt tarafından kolayca emilerek kuruluktan kaynaklanan cilt gerginliğini azaltmaya yardımcı olur.

Devamı...

BB Krem Nedir BB Krem Nasıl Kullanılır

BB Krem Nedir BB Krem Nasıl Kullanılır 2

BB krem pürürsüz bir görünüm ve cilt renk bütünlüğü vermektedir. BB Krem ciltteki kusurları ve renk sorununu kapatmaktadır. BB krem besleyici ve tedavi edici özelliktedir. Kapatıcı etkisi fondöten ürünleri kadar bulunmaktadır.

Devamı...

Aynısefa Kremi Faydaları ve Kullanıldığı Yerler

Aynısefa Kremi Faydaları ve Kullanıldığı Yerler 3

Huncalife Aynısefa Kremi Antiseptik özelliği ile bilinen aynısefa çiçeği ektresi yağı içerir. Yoğun nemlendirme özelliği ile ciltteki gerginlik ve sertlikleri yumuşatmaya destek olur. Çevresel etkilere karşı bariyer oluşturur. Cildi yatıştırır. Düzenli kullanıldığında hassas ciltler için besleyicidir. Paraben içermez.

Devamı...

Huncalife Ekstra Ferah, Naneli, Beyazlatıcı Diş Macunu

Huncalife Ekstra Ferah, Naneli, Beyazlatıcı Diş Macunu 4

Huncalife Ekstra Ferah, Naneli, Beyazlatıcı Diş Macunu Düzenli fırçalama ile dişlerdeki plakları yok etmeye destek olur ve sağlıklı diş etine kavuşmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki mentol ve nane ile nefesinizi tazeler, ağzınızda temizlik ve ferahlık hissi yaratır.

Devamı...

Huncalife Misvak Özlü Diş Macunu

Huncalife Misvak Özlü Diş Macunu 6

İçeriğinde bulunan adaçayı ve yeşil çay sayesinde ağız mukozasını korumaya, ağızdaki kötü koku ve bakteriler ile savaşmaya yardımcı olur. Antiseptik özelliği olan misvak ile diş etlerini güçlendirmeye yardımcı olur, diş minelerinize zarar vermeden beyazlık ve parlaklık kazandırır.

Devamı...

Huncalife Aloe Vera Özlü Diş Macunu

Huncalife Aloe Vera Özlü Diş Macunu 7

Huncalife Aloe Vera Özlü Diş Macunu, yeşil çay ve adaçayı özleri ile zenginleştirilerek geliştirilmiştir. Aloe vera özü eşsiz onarıcı ve yatıştırıcı etkisi ile sağlıklı bir ağız mukozasına sahip olmanıza yardım ederken, yeşil çay ve adaçayı özü ise ağızda kötü koku ve diş eti hastalıklarına neden olan mikropların ve zararlı bakterilerin çoğalmasını önlemeye yardımcı olur, uzun süre ferah bir nefese sahip olmanızı sağlar.

Devamı...

Multivitamin İçeren Takviye Edici Gıda

İÇERİĞİ :  Resveratrol: 20 mg Yumurta zarı: 20 mg Kalsiyum:120 mg Magnezyum:56,53 mg C Vitamini:30 mg E vitamini: 12 mg B3 Vitamini:16 mg B5 Vitamin:6 mg Demir:14,05 mg Çinko:10 mg Bakır :1 mg Manganez:2 mg Kullanımı: 11 yaş üstü yetişkinler için günde 1 kez 1 kapsül  kullanılmalıdır. RESVERATROL :  Aktivite …

Devamı...

Çay Ağacı Kremi Faydaları ve Kullanıldığı Yerler

Çay Ağacı Kremi Faydaları ve Kullanıldığı Yerler 11

Çay Ağacı Kremi Faydaları Nelerdir? Çay ağacı kremi faydaları saymakla bitmez. Çay ağacı antiseptik, antibakteriyel, antiviral ve antifungal etkileriyle zararlı bakteri, virüs ve mantarları öldürüp yaraları iyileştirmektedir. Özellikle enfeksiyonlara karşı çok geniş etki gösteren çay ağacı yağı antibiyotiklerle bile tedavisi zor olan ‘Staphylococcus aureus’ bakterisine karşı dahi etki gösterir. Çay …

Devamı...

Huncalife Sarımsaklı Şampuan

Huncalife Sarımsaklı Şampuan 17

Huncalife Sarımsaklı Şampuan Faydaları Sarımsaklı şampuan içerisindeki zenginleştirilen bitki özleri sayesinde, saçlar daha ilk yıkamadan itibaren gür, kalın ve hacimli bir görünüme kavuşması artık mümkün oluyor. İçerisindeki %100 sarımsak ekstresi saçlara aniden etki ediyor. Bununla birlikte saçlarına parlaklık, canlılık ve hacim kazandırıyor. Aynı zamanda saçlarınızdaki dökülmelerinde önüne geçiyor. Eski dönemlerden …

Devamı...
WhatsApp Destek