Ana Sayfa / Huncalife Hakkında / Huncalife Tanıtım

Huncalife Tanıtım

Huncalife %100 Türk Sermayesi ile kurulan Türk Şirketi  …

Yarım asırdan fazla süredir parfümde TÜRK tüketicisinin tercihi ve Türkiye kişisel bakım sektörünün önde gelen şirketlerinden % 100 Türk Sermayesi olan HUNCA, tüm network marketing camiasına hayatınızı değiştirecek eşsiz bir fırsat sunuyor.

Hunca 1957 yılında Adnan Hunca tarafından kurularak Türkiye kozmetik sektörünün öncü firması haline geldi. İlk ürünü Hunca balsam’la kişisel bakım alanında yerini aldı. İlerleyen zamanlarda profesyonel yeni markalar üreterek, parfüm ve deodorant kulvarında yerel lider konumuna ulaştı.

Adnan Hunca’nın görevi devrettiği Tuncer Hunca 2011 yılında, kişisel bakım kültürünü topluma yaymak, bireylerin yaşam kalitesini geliştirmek misyonunu ulaşılabilir kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve kaliteli iş fırsatıyla birleştirdi. Parfüm alanında sahip olduğu başarısını Doğrudan Satış alanına taşıdı.

Tuncer Hunca yönetiminde Ekim 2011’den bu yana Network Marketing’de olan Huncalife, çok kısa sürede temsilcilerine sağladığı kazançlarla katalogtan satış şirketleri arasında farkını ortaya koydu. Şuan itibarıyla sadece Türkiye pazarında Network marketing şirketidir. En kısa sürede Dünya’nın birçok ülkesine açılma planları yapan Huncalife Türkiye için gerçek bir fırsattır. Huncalife %100 Türk Sermayesi ile kurulan TÜRK ŞİRKETİDİR.

Kendini bakım ve güzelliğe adamış bir markanın hikayesi ile kendi hikayenizi birleştirmek için sizde Huncalife ailesine katılın…

Kazanç planı,son derece düşük maliyetle ve kolaylıkla kendi işinizi kurma fırsatını sunmaktadır. Kazanç planı hem%45 katalok satış karı, hem kendi alımınız ve ekibinizin alımından %24 prim imkanı sunuyor. Üstelik kazanç planı liderlik primleri, seviye ödülleri, araç programı ve tatil promosyonlarıyla süsleniyor.

 

İnceleme
Tarih
Konu İsmi
Huncalife Tanıtım
Derece
51star1star1star1star1star

Yorumlar

Yorumlar

İlginizi Çekebilir

Huncalife Sertifikaları

Huncalife Sertifikaları

Huncalife gerek ürün kalitesi ile gerekse şirket faaliyetleri ile kendini her konuda kanıtlamış bir network …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

huncalife, huncalife giriş, huncalife kayıt, huncalife ücretsiz kayıt, huncalife üyelik, huncalife ücretsiz üyelik, huncalife ücretsiz katalog, huncalife ücretsiz online katalog, huncalife online katalog, huncalife katalog, huncalife ürünleri, at kestanesi, sarımsaklı şampuan

WhatsApp Destek