Home / Huncalife Ürünleri / Huncalife Sarımsaklı Şampuan

Huncalife Sarımsaklı Şampuan

Huncalife Sarımsaklı Şampuan 1

Huncalife Sarımsaklı Şampuan Faydaları

Sarımsaklı şampuan içerisindeki zenginleştirilen bitki özleri sayesinde, saçlar daha ilk yıkamadan itibaren gür, kalın ve hacimli bir görünüme kavuşması artık mümkün oluyor.

İçerisindeki %100 sarımsak ekstresi saçlara aniden etki ediyor. Bununla birlikte saçlarına parlaklık, canlılık ve hacim kazandırıyor. Aynı zamanda saçlarınızdaki dökülmelerinde önüne geçiyor.

Eski dönemlerden beri doğal antibiyotik olarak bilinen sarımsağın saçlara da saymakla bitmeyen faydası vardır. Sarımsaklı şampuanlar saç dökülmesine, kırılmasına, yıpranmasına karşı oldukça etkilidir.

Huncalife’nin uzun süredir yürüttüğü ARGE çalışmaları sonucu, Huncalife Sarımsak Şampuan ile saç dökülmesinin önlenmesi ve saç bakımının sağlanması konusunda önemli başarılar sağlanmıştır. Saç dökülmesine karşı geliştirilen kokusuz sarımsaklı şampuan, gerek saç dökülmesinin durdurulması gerek ise yıpranmış, deforme olmuş saçların yeniden yapılanmasını sağlar.

Neden Sarımsaklı Şampuan Tercih edilmeli

İçerisinde bol miktarda calsiyum, beta karoten, çinko, demir, germanyum ve c vitaminleri bulunmaktadır. Sarımsağın (Allium sativum) Saç derisinin bağışıklık sistemini güçlendirici ve hücrelerin koruyucu özelliğini destekleyici bazı akademik ve bilimsel veriler mevcuttur. Uzmanların tıbbi görüşleri, gözetimleri ve değerlendirilmeleri sonucu sağlığa çok yönlü fayda sağlayan özel bir bitkidir

Sarımsak Şampuanın Saça Faydaları Nelerdir?

Huncalife Sarımsaklı şampuanın içeriğinde mevcut olan özel yöntemler kullanarak elde edilen kokusuz sarımsak extraktı ve diğer özel aktif maddeler ile
– Saç dökülmesinin önlenmesi
– Saç kalitesinde artış
– Parlak ve hacimli saçlar
– Kepeğe karşı etkili ve etkin sonuç
– Sağlıklı uzayan saçlar
– Saç kırılmalarında azalma
– Kısacası Huncalife Sarımsak özlü şampuan ile kökten uca tam koruma sağlanır.

Saçınıza Değer…

Saçlarınızın renginden ve türünden daha çok dikkat edilmesi gereken saçınızın varlığıdır. Sağlıklı saçlarınız genetik dökülme başta olmak üzere, çevrenin olumsuz etkiler, mekanik ve ısıl işlemler gibi nedenlerle her geçen gün saç sayısında ve saç kalitesinde azalma görünmektedir. Saç kaybının önlenmesinde stresten uzak durma, iyi ve dengeli beslenme gibi temel faktörlerin yanında saç derinizin nefes almaya, saç köklerinin beslenmeye ihtiyacı vardır. Kullanmakta olduğunuz şampuanın içeriğinin etkin ve güvenilir olması gerekmektedir. Huncalife Sarımsaklı Şampuan saç derisinde ölü hücreleri temizler, saçların nefes almasını ve içerdiği bitkisel özler ile saç köklerine vitamin, mineral ve aminoasitler ile gerekli besin desteğini sağlar. Özenle seçilmiş bitki özlerinden üretiğimiz şampuan ve saç bakım maskelerimiz ile saçınızda kalıcı bir güzellik his edeceksiniz.

Huncalife Sarımsaklı Şampuan 2 Huncalife Sarımsaklı Şampuan 3

Göz Atın

Huncalife Ekstra Ferah, Naneli, Beyazlatıcı Diş Macunu 7

Huncalife Ekstra Ferah, Naneli, Beyazlatıcı Diş Macunu

Huncalife Ekstra Ferah, Naneli, Beyazlatıcı Diş Macunu Düzenli fırçalama ile dişlerdeki plakları yok etmeye destek olur ve sağlıklı diş etine kavuşmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki mentol ve nane ile nefesinizi tazeler, ağzınızda temizlik ve ferahlık hissi yaratır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek