Ana Sayfa / Huncalife / Huncalife Kolay Kariyer İmkanı

Huncalife Kolay Kariyer İmkanı

Huncalife size en kolay kariyer imkanını ve aynı zamanda en kazançlı kariyer basamaklarını sunan bir firmadır.
Huncalife‘de kariyere çıkmak kadar kariyerini korumakta çok kolaydır, üstelik kazancınızdan da kaybınız olmadan.

GRUP PRİMİ

HuncaLife’da Grubunuzun 1 Takvim ayı içersinde yapmış olduğu toplam cirodan kariyerinize göre size prim ödemesi yapılır.Grup primlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli etken aradaki farkı kazanıyor olmanızdır.Örneğin Alt grubunuzda 1 temsilcini %12 seviyesinde diğer bir temsiciniz ise %8 seviyesinde sizde %24 seviyesindesiniz.Siz %12 olan gruptan 24-12 %12 alırsınız.%8 olan gruptanda 24-8 %16’sını prim olarak alırsınız.

LİDERLİK SEVİYE ÖDÜLLERİ

HuncaLife Liderlik seviye ödülleri 1 kereye mahsus priminizin dışında ödenen primlerdir.

Altın Lider Olduğunuzda 500 TL Kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 2 adet %24 Altın Temsilci çıktığında siz Kıdemli Altın Temsilci olursunuz ve 2500 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 3 Adet %24 Altın Temsilci çıktığında siz Safir Temsilci olursunuz ve 3750 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 6 Adet %24 Altın Temsilci çıktığında siz Zümrüt Temsilci olursunuz ve 7500 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 9 Adet %24 Altın Temsilci çıktığında siz Yakut Temsilci olursunuz ve 10.000 TL seviye ödülü kazanırsınız

Alt grubunuzdan 12 Adet %24 Altın Temsilci çıktığında siz Elmas Temsilci olursunuz ve 13.500 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 8 Adet %24 Altın Temsilci 4 adet Safir Temsilci çıktığında siz Yıldız Temsilci olursunuz ve 20.000 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 4 Adet %24 Altın Temsilci 8 Adet Safir Temsilci çıktığında siz Çift Yıldız Temsilci olursunuz ve 27.500 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 12 Safir Temsilci çıktığında siz Üç Yıldız Temsilci olursunuz ve 50.000 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Liderlik seviye ödülleri Kariyeri yakaladığınız ilk ay  ödenir…

LİDERLİK PRİMLERİ 

HuncaLife’da 8 Derinlikte liderlik primi vardır. Liderlik primi hak etmek için 100 HP kişisel puanınız ve Altın Temsilci için Yandan 3000HP,Kıdemli Altın Temsilci için yandan 2000HP,Safir Temsilci için yandan 1000HP,Zümrüt Temsilci için yandan 500HP,Yakut Temsilci için yandan 100HP yapmanız gerekmektedir.Elmas ve üzeri  Temsilci olduğunuzda herhangi bir yan şartı yoktur.

ARABA PROGRAMI

Hunca Life’da binmek istediğiniz arcı siz seçersiniz. Araba programı Kıdemli Altın (2 adet %24 Altın Temsilci) olduğunuzda başlar ve seviyenize göre yeni araçlar kazanırsınız.

TATİL PROGRAMI

Huncalife Temilcisi olarak Düzenlenen bir çok yurt dışı gezi faaliyetine katılabilirsiniz.

İnceleme
Tarih
Konu İsmi
Huncalife Kolay Kariyer İmkanı
Derece
51star1star1star1star1star

Yorumlar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

huncalife, huncalife giriş, huncalife kayıt, huncalife ücretsiz kayıt, huncalife üyelik, huncalife ücretsiz üyelik, huncalife ücretsiz katalog, huncalife ücretsiz online katalog, huncalife online katalog, huncalife katalog, huncalife ürünleri, at kestanesi, sarımsaklı şampuan

WhatsApp Destek