Ana Sayfa / Huncalife Hakkında / Huncalife Kazanç Planı

Huncalife Kazanç Planı

Huncalife herkesin başarabileceği bir kazanç planına sahiptir. Huncalife size sermaye yatırmadan kendi işinizi kurabileceğiniz bir fırsat sunar. Bu iş bir ev hanımın kazanabileceği kadar kolay ve bir iş adamının saygınlığı kadar prestijlidir.

1: PERAKENDE SATIŞ GELİRİ : 

HuncaLife’da Perakende satış gelirinden %45’e varan kar elde edersiniz. Örneğin: 100 TL ürün alımı yaptınız, katalog satış fiyatıyla 145 TL’ye satar 45 TL kar elde edersiniz. Yani %45 Kazanırsınız…

Örneğin, Huncalife kataloğunu 20 kişiye gösterdiniz ve bu kişilerin her birinden 40 TL’lik sipariş aldınız. Toplam sipariş tutarınız 800 TL olur.

  • 800 TL değerindeki ürünleri Huncalife’tan %45 e varan katalog karı ile 552 TL’ye varan kar alırsınız. Nakit kazancınız 248 TL’ye kadar çıkabilir.

 2: KİŞİSEL ALIM PRİMİ  :

HuncaLife’da Kişisel olarak verdiğiniz sipariş tutarından %4 ile %24 arasında kariyerinize göre Kişisel alım primi kazanırsınız. Örneğin; %24 Altın temsilcisiniz, 100 TL ürün alımı yaptınız %45 satış karınızın dışında %24’de kişisel alım primi kazanırsınız.

3:GRUP PRİMİ

HuncaLife’da Grubunuzun 1 Takvim ayı içersinde yapmış olduğu toplam cirodan kariyerinize göre size prim ödemesi yapılır.Grup primlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli etken aradaki farkı kazanıyor olmanızdır.Örneğin Alt grubunuzda 1 temsilcini %12 seviyesinde diğer bir temsiciniz ise %8 seviyesinde sizde %24 seviyesindesiniz.Siz %12 olan gruptan 24-12 %12 alırsınız.%8 olan gruptanda 24-8 %16’sını prim olarak alırsınız.

Huncalife’ta aldığınız her ürünün 1 TL si 1 TL puan olarak karşılığı vardır. Yaptığınız alışverişin TL Puan karşılığı sizin o ayki seviyenizi ve yaptığınız satış üzerinden alacağınız ‘Standart Prim’ oranını belirler. Örneğin

  • Bir ay içerisinde 500 TL değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı % 3 seviyesi ile bitirmiş olursunuz ve yaptığınız alışveriş tutarının %3’ünü Standart prim olarak alırsınız.
  • Ekip kurmaya başladığınızda bir ay içerisinde yapacağınız satış tutarı ve toplayacağınız TL puanı da artar. Ekibiniz ile birlikte bir ay sonunda 6000 TL değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı % 15 seviyesi ile bitirmiş olursunuz. Yaptığınız alışveriş tutarının %15’i Standart prim olarak size ve ekibinize paylaştırılır

4: LİDERLİK SEVİYE ÖDÜLLERİ

HuncaLife Liderlik seviye ödülleri 1 kereye mahsus priminizin dışında ödenen primlerdir.

Altın Lider Olduğunuzda 500 TL Kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 2 adet %24 Altın Temsilci çıktığında siz Kıdemli Altın Temsilci olursunuz ve 2500 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 3 Adet %24 Altın Temsilci çıktığında siz Safir Temsilci olursunuz ve 3750 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 6 Adet %24 Altın Temsilci çıktığında siz Zümrüt Temsilci olursunuz ve 7500 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 9 Adet %24 Altın Temsilci çıktığında siz Yakut Temsilci olursunuz ve 10.000 TL seviye ödülü kazanırsınız
Alt grubunuzdan 12 Adet %24 Altın Temsilci çıktığında siz Elmas Temsilci olursunuz ve 13.500 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 8 Adet %24 Altın Temsilci 4 adet Safir Temsilci çıktığında siz Yıldız Temsilci olursunuz ve 20.000 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 4 Adet %24 Altın Temsilci 8 Adet Safir Temsilci çıktığında siz Çift Yıldız Temsilci olursunuz ve 27.500 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Alt grubunuzdan 12 Safir Temsilci çıktığında siz Üç Yıldız Temsilci olursunuz ve 50.000 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Liderlik seviye ödülleri Kariyeri yakaladığınız ilk ay priminizin dışında ödenir…

5: LİDERLİK PRİMLERİ 

HuncaLife’da 8 Derinlikte liderlik primi vardır. Liderlik primi hak etmek için 200 TL kişisel puanınız ve Yandan 7000 TL,  yapmanız gerekmektedir.

6: ARABA PROGRAMI

Hunca Life’da binmek istediğiniz arcı siz seçersiniz. Araba programı Kıdemli Altın (2 adet %24 Altın Temsilci) olduğunuzda başlar ve seviyenize göre yeni araçlar kazanırsınız.

7: TATİL PROGRAMI

Huncalife Temilcisi olarak Düzenlenen bir çok yurt dışı gezi faaliyetine katılabilirsiniz.

İnceleme
Tarih
Konu İsmi
Huncalife Kazanç Planı
Derece
51star1star1star1star1star

Yorumlar

Yorumlar

İlginizi Çekebilir

Huncalife Sertifikaları

Huncalife Sertifikaları

Huncalife gerek ürün kalitesi ile gerekse şirket faaliyetleri ile kendini her konuda kanıtlamış bir network …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

huncalife, huncalife giriş, huncalife kayıt, huncalife ücretsiz kayıt, huncalife üyelik, huncalife ücretsiz üyelik, huncalife ücretsiz katalog, huncalife ücretsiz online katalog, huncalife online katalog, huncalife katalog, huncalife ürünleri, at kestanesi, sarımsaklı şampuan

WhatsApp Destek