Ana Sayfa / Huncalife Ürünleri / Huncalife Çilek Aromalı Çocuk Diş Macunu

Huncalife Çilek Aromalı Çocuk Diş Macunu

Ürün Açıklaması

Huncalife Çilek Aromalı Dis Macunu, çocuklarınızın hassas dişleri ve ağız mukozası dikkate alınarak yatıştırıcı papatya özü ile zenginleştirilerek özel olarak geliştirilmiştir. Şekersiz dir.  Xylitol ile çocukların gün boyunca tükettiği karbonhidratlı gıdaların dişlerde meydana getirdiği asidik ortamı yok etmeye ve ağızdaki ideal pH seviyesini sağlamaya yardımcı olur. Xylitol, özellikle hus ağacı, ahududu gibi pek çok meyve ve sebzede doğal olarak var olan bir tatlandırıcıdır. Diş çürümesine neden olan mikroorganizmaların diş yüzeyine yapışma kabiliyetini azaltarak ağız bakımına yardımcı olur. Diş yüzeyine bakteri tutunması azaldıkça diş eti hastalıkları ve diş çürüklerinden sorumlu olan bakteri plağı meydana gelmez.

Ürün Kullanımı

Dişlerinizi günde en az 2 kez Naturilies Çilek Aromalı Diş Macunu ile diş hekiminizin tavsiye ettiği şekilde fırçalayın. 6 yaş ve altı çocukların diş macununu yutmasını önlemek için bir yetişkin gözetiminde ve tek seferde fırçaya bezelye büyüklüğünde diş macunu alarak kullanmaları sağlanmalıdır. 2 yaş altı çocuklarda diş hekimine danışılarak kullanılması tavsiye edilir

Papatyanın Faydaları : 

Papatya bitkisinin içinde bulunan chamomile, günümüzde tıp dünyasının en fazla kullandığı maddelerden biridir. Dünya Sağlık Örgütü de bugüne kadar papatyanın yararlarıyla ilgili birçok tıbbi makale yayınlamıştır. Almanya’da birçok ruhsatlı ilacın içinde de bulunan papatya özleri; deri, oral iltihaplar, bakteriyel enfeksiyonlar gibi birçok rahatsızlığın tedavisinde, harici olarak kullanılmaktadır.Bu bitkinin gastrointestinal sistem (midebağırsak kanalı) hastalıklarında da dahili olarak kullanımı onaylanmıştır.

Antiinflamatuar ve antiseptik özelliği bulunan papatya diş eti hastalıklarından korumak adına oldukça etkili bir yöntemdir. E komisyonu, papatyanın diş eti iltihabı tedavisinde gargara veya ağız yıkama sıvıları kadar etkili olduğunu ifade etmiştir. Diş eti hastalıklarından korunmak ve diş eti iltihabını hafifletmek için 250 ml. kaynar suya 2-3 çay kaşığı papatya atın ve yaklaşık 10 dakika demlenmesini bekleyin. 10-15 dakika bekledikten sonra süzerek yemeklerden sonra içebilir veya gargara yapabilirsiniz.

İnceleme
Tarih
Konu İsmi
Huncalife Çilek Aromalı Çocuk Diş Macunu
Derece
51star1star1star1star1star

Yorumlar

Yorumlar

İlginizi Çekebilir

Huncalife Ekstra Ferah, Naneli, Beyazlatıcı Diş Macunu

Ürün Açıklaması Düzenli fırçalama ile dişlerdeki plakları yok etmeye destek olur ve sağlıklı diş etine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

huncalife, huncalife giriş, huncalife kayıt, huncalife ücretsiz kayıt, huncalife üyelik, huncalife ücretsiz üyelik, huncalife ücretsiz katalog, huncalife ücretsiz online katalog, huncalife online katalog, huncalife katalog, huncalife ürünleri, at kestanesi, sarımsaklı şampuan

WhatsApp Destek