Home / Huncalife Ürünleri / Huncalife Aloe Vera Özlü Diş Macunu

Huncalife Aloe Vera Özlü Diş Macunu

Huncalife Aloe Vera Özlü Diş Macunu 1

Ürün Açıklaması : Huncalife Aloe Vera Özlü Diş Macunu
Huncalife Aloe Vera Özlü Diş Macunu, yeşil çay ve adaçayı özleri ile zenginleştirilerek geliştirilmiştir. Aloe vera özü eşsiz onarıcı ve yatıştırıcı etkisi ile sağlıklı bir ağız mukozasına sahip olmanıza yardım ederken, yeşil çay ve adaçayı özü ise ağızda kötü koku ve diş eti hastalıklarına neden olan mikropların ve zararlı bakterilerin çoğalmasını önlemeye yardımcı olur, uzun süre ferah bir nefese sahip olmanızı sağlar.

Ürün Kullanımı: Huncalife Aloe Vera Özlü Diş Macunu
Dişlerinizi günde en az 2 kez Naturlies Aloa Vera diş macunu ile diş hekimizin tavsiye ettiği şekilde fırçalayınız. 6 yaş ve altı çocukların diş macununu yutmasını önlemek için bir yetişkin gözetiminde ve tek seferde fırçaya bezelye büyüklüğünde diş macunu alarak kullanmaları sağlanmalıdır. 2 yaş altı çocuklarda diş hekimine danışılarak kullanılması tavsiye edilir.

Aloe Veranın Faydaları 

Posası ülser, dişeti iltihabı ve stomatit denen ağız içi iltihaplarını birkaç basit adımda giderir: aloe verayı ezip ağzınıza sürmeniz yeterlidir. Yarayla temas ettiğinden emin olun. Aloe vera bitkisi kanser tümörlerinin oluşmasını başlangıç aşamasında engelleyebilir. Bazı sağlık uzmanları aloe veranın kanser tümörlerinin büyümesini engellediğini belirtmektedir. Aloe veralı düş macununu düzenli kullanmak  ayrıca ağız kanserine yakalanma riskini azaltabilir.

Yeşil Çayın Faydaları : 

Yeşil çay içeriğindeki polifenollerin bir faydası da ağız sağlığına yararlarıdır. Özellikle EGCG olarak kısaltılan bir polifenol, diş çürümelerini engeller, diş eti iltihaplarını geçirir, ağız kokusunu giderir, ağız içinde gelişecek kötü hücre çoğalmasını önler. Bu polifenolün faydaları nedeniyle diş macunu, gargarası gibi ürünlerde kullanılmaktadır. Yeşil çay, diş minesi üzerinde plak birikmesine neden olan bakterileri nötralize etmektedir. Ulusal Kanser Enstitüsü’ne göre, çaydaki polifenollerin, laboratuar ve hayvan çalışmalarında tümör büyümesini azalttığı ve ultraviyole UVB radyasyonunun neden olduğu hasara karşı koruyabileceği ortaya çıkmıştır.

Ada Çayının Faydaları : 

Adaçayının beyne faydalı olduğu bilinmektedir. Hafızayı güçlendirici etkisinin yanında Alzheimer hastalığına da iyi geldiği söylenir. Diş eti iltihabını giderir. Diş etlerinizde çekilme ve kanama şikâyetiyle karşı karşıyaysanız yine bu sorunu adaçayı ile doğal yoldan tedavi edebilirsiniz. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra adaçayı ile gargara yapmanız yeterli olacaktır.

Huncalife Aloe Vera Özlü Diş Macunu 2 Huncalife Aloe Vera Özlü Diş Macunu 3

Aloe Vera Özlü Diş Macunu

Göz Atın

Huncalife Ekstra Ferah, Naneli, Beyazlatıcı Diş Macunu 7

Huncalife Ekstra Ferah, Naneli, Beyazlatıcı Diş Macunu

Huncalife Ekstra Ferah, Naneli, Beyazlatıcı Diş Macunu Düzenli fırçalama ile dişlerdeki plakları yok etmeye destek olur ve sağlıklı diş etine kavuşmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki mentol ve nane ile nefesinizi tazeler, ağzınızda temizlik ve ferahlık hissi yaratır.

Bir Yorum

  1. Diş etlerim sürekli kanıyordu. Bu ürünü düzenli kullanmaya başladım dit etlerimin kanamaları durdu ve dişlerimin daha sağlıklı olduğunu gördüm. Teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek