Ana Sayfa / Huncalife Kampanyalar / Huncalife Ağustos Kampanyaları

Huncalife Ağustos Kampanyaları

Huncalife Ağustos Hoşgeldin Kampanyası

HUNCALIFE’IN FIRSATLARLA DOLU DÜNYASI ARTIK DAHA AVANTAJLI! Sadece sana özel bu fırsatlardan yararlanarak, hayallerine bir adım daha yaklaşacaksın. HuncaLife ürünleriyle daha yakından tanışma fırsatı bulacaksın.

Kampanya Koşulları: 1-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında yeni kayıt olmuş temsilciler için geçerlidir. Ürünleri almaya hak kazanmak için temsilcinin ilk sipariş tarihi kampanyanın başladığı ay içerisinde olmalıdır. İlk siparişini vermiş olduğu ay başlangıç olarak kabul edilir. Kampanya katlamalı değildir. Kampanyadan yararlanabilmek için toplanacak puanların tek faturada gerçekleşme şartı yoktur. Kampanya sıralı değildir.  Ayın sonuna kadar ödemesi yapılmış (HL hesabına geçmiş) siparişlerde hak edilen ürünler takip eden ayın 1’inden sonra vereceğiniz ilk siparişe, ayın sonunda ödemesi yapılmamış (HL hesabına geçmemiş) siparişlerde hak edilen ürünler takip eden ayın 10’undan sonra vereceğiniz ilk siparişe otomatik olarak eklenecektir.

Huncalife Ağustos Teşvik Kampanyası

Unutma teşvik programını harika bir kazanç fırsatına dönüştürebilirsin! Kampanya Koşulları: 1-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanabilmek için toplanacak puanların tek faturada gerçekleşme şartı yoktur. Hak edilen ürünleri promosyonlar kısmından sepetinize ekleyebilirsiniz.

Huncalife Ağustos Tanıtım Paketi

 

PAKET İÇERİĞİ;   Huncalife AĞUSTOS Katalog 2018 (1 adet ) HuncaLife Hayallerinizin Sesi AĞUSTOS 2018 (1 adet) HuncaLife Fiyat Listesi AĞUSTOS 2018 (1 Adet) AĞUSTOS Ayın Yıldızları Kitapçığı (1 adet ) Temsilci – Tüketici Sözleşmesi Temsilci Tutanağı Avantgarde 2ml TESTER (W) HL Endless Kadın EDT Tester 2 ml HL Endless Erkek EDT Tester 2 ml Macho Victory Edt-Tester 2ml Gigi Tester 2 ml Avantgarde 2ml TESTER (M) Huncalife Needs Soft Time Hand & Body Lotion Sachet 5 ml HL Needs At Kestanesi Masaj Jeli 500 ml Huncalife Needs Salatalıklı El Kremi 50 ML Huncalife Needs Salatalıklı Yüz Toniği 150 ml Hair Specialist Ultimate Durulanmayan Saç Bakım Kremi 150 ml Niche Pour Femme Kadın EDT 100 ml Huncalife Gentle Speed Deodorant 150 ml

Huncalife Ağustos Aktiflik Paketi

PAKET İÇERİĞİ; Huncalife Atlantis Erkek EDT 50 ml Memories Jewel Kadın EDT 60 ml Huncalife Needs Salatalıklı El Kremi 50 ML Cashmere Gold Glowing Serum 30 ml Spa Moods Duş Jeli – Portakal Çiçeği 250 ml
02 Color Illusion Pembe Dudak Kalemi Sun Care 15 SPF Spreyli Vücut Losyonu 150 ml Home Professional Çamaşır Yumuşatıcı 1 Lt Soft Time Argan Yağlı Gençleştirici Vücut Losyonu 400 ml

Huncalife Ağustos Kişisel Puan Programı

 

 

 

Kampanya 2018 Ağustos – Eylül – Ekim ayları boyunca geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için temsilcilerin kampanya dönemi boyunca her ay aktifliklerini sağlamaları gerekmektedir.

2018 Mayıs-Haziran-Temmuz aylarında verilen 3 aylık kişisel sipariş toplamı minimum 1.200 TL olmalıdır. 2018 Mayıs – Haziran – Temmuz aylarında kişisel sipariş toplamı 1.200 TL’nin altında olan, hiç sipariş vermemiş veya 2018 Mayıs – Ekim aylarında sisteme yeni katılmış temsilcilerin; 2018 Mayıs – Haziran – Temmuz ayları toplam kişisel sipariş tutarının 1.200 TL olduğu varsayılacaktır.

Barem hesaplamasında; 2018 Ağustos – Eylül – Ekim aylarında verilecek 3 aylık kişisel sipariş toplamının 2018 Mayıs – Haziran – Temmuz aylarında verilmiş kişisel sipariş toplamına kıyasla artışları baz alınacaktır.

Kampanya dahilinde 1.750, 5.500, 7.500, 12.000, 20.000 ve 25.500 TL baremleri bulunmaktadır. Yapılan 3 aylık toplam kişisel sipariş artışları ile ulaşılan en büyük barem kadar hediye TL kazanılır. Bu hak edişlerle, ilgili barem ya da daha düşük baremlerden hediye seçimi yapılabilir.

Hediye hak edişinin sağlanabilmesi için ödemelerin tamamlanmış (HuncaLife hesabına geçmiş) olması gerekmektedir. Kampanya sürecindeki kişisel sipariş artışları hesaplanırken ilgili dönem sonunda yapılan iadeler de göz önünde bulundurulacaktır. Her bir barem için görsellerde yer alan hediyelere ek olarak birçok hediye seçeneği bulunmaktadır. Ürün incelemesi ve kampanya dönemi sonundaki kazanımlar için aşağıdaki web sitesi kullanılacaktır: www.kurumsalb2c.com/huncalifekazandiriyor Hediye gönderimleri 15 Aralık 2018’den itibaren yapılacaktır.

 

İnceleme
Tarih
Konu İsmi
Huncalife Ağustos Kampanyaları
Derece
51star1star1star1star1star

Yorumlar

Yorumlar

İlginizi Çekebilir

Ocak Kampanyaları

Ocak ayı HUNCALİFE ayı . Huncalife Ocak Ayında da kampanyalara doymuyor… Huncalife Ocak Kampanyalarını kaçırmayın. …

2 Yorumlar

  1. Ekim başlangıç paketinde neler var öğrenebilir mi yim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

huncalife, huncalife giriş, huncalife kayıt, huncalife ücretsiz kayıt, huncalife üyelik, huncalife ücretsiz üyelik, huncalife ücretsiz katalog, huncalife ücretsiz online katalog, huncalife online katalog, huncalife katalog, huncalife ürünleri, at kestanesi, sarımsaklı şampuan

WhatsApp Destek