Ana Sayfa / Huncalife Ürünleri / BB Krem Nedir BB Krem Nasıl Kullanılır

BB Krem Nedir BB Krem Nasıl Kullanılır


BB krem pek çok markanın ürün yelpazesine girdi ve herkes tarafından kullanılan bir ürüne dönüştü. BB krem nedir, nasıl kullanılır diyen varsa açıklıyorum.

BB KREM NEDİR

BB krem olarak duyduğumuz ”Blemish Balm” yaz sezonunda tam bir kurtarıcıdır. BB krem son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz bir makyaj ürünüdür. BB krem renkli nemlendirici olarak adlandırılıyor. BB krem ciltte anında etki eden bir üründür. BB krem pürürsüz bir görünüm ve cilt renk bütünlüğü vermektedir. BB Krem ciltteki kusurları ve renk sorununu kapatmaktadır. BB krem besleyici ve tedavi edici özelliktedir. Kapatıcı etkisi fondöten ürünleri kadar bulunmaktadır.

BB kremin etkisi sadece bu değildir. Ayrıca yaşlanma karşıtı ürünlerdir. BB kremler yağlı ciltlerde yağ dengesini korurken kuru ciltlerde ise nemlendirme özelliğine sahiptir. Yaz aylarında mükemmel kullanışlı bir üründür.

Fondöten gibi cildinizde katmanlar oluşturmayacak, hafif ve ince kremsi yapısıyla rahatlık sağlayacaktır. Kremsi yapısı cilde rahatlıkla sürülecektir. Makyaj uzmanları bb kremi tavsiye etmektedir. Makyaj uzmanları bb kremi makyaj bazı olarak kullanmaktalar ve herkese de tavsiye etmektedirler. BB kremleri her cilt tip ve rengi uygulayabilir.

HUNCALİFE BB KREM ÖZELLİKLERİ

Macadamia yağı, Lavanta, C vitamini ile geliştirilmiş özel formülü ile 8 faydalı etkiyi bir arada sunar!
1. Cildinizi korumaya yardım eder.
2. Günlük nem ihtiyacınızı karşılamaya yardımcıdır.
3. Leke, yorgunluk belirtisi ve ince çizgileri kapatmayı destekler
4. Cildin doğal tonunu destekler, eşitlemeye yardım eder
5. SPF 15 ile güneş ışınlarının neden olduğu çevresel etkilerden korumaya yardımcı olur.
6. multivitamin kompleks – A,C, E vitamini içerir.
7. Uzun süreli etki sağlar.
8. Cilt gözeneklerini tıkamaz.

BB KREM NASIL KULLANILIR

BB kremi günlük makyajda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Benim için BB krem özellikle cildimdeki ton eşitliğini sağlamaya yarıyor. Ayrıca kuru bir cildim olduğundan BB krem renklendirirken nemlendirdiği için de günlük makyajda seviyorum. Her fondötende yaşamasam da genelde fondöten sürünce cildimde kusurlu ve pütürlü bir görüntü olabiliyor.
BB krem uygulamadan önce cildi temizlemek ve tonikle makyaja hazırlamak önemli. Ben krem sürer gibi sürüyorum ancak sünger veya fırça kullananlar da var. BB krem doğal bir kapatıcı görevi gördüğünden çok kırmızı sivilce izlerini kapatmıyor. Bu tür koyu izlere BB krem öncesinde kapatıcı sürebilirsiniz.
BB krem kullanırken en çok yapılan hata temizlemeden uyumak. Sonuçta renkli bir ürün ve makyaj malzemesi. Nemlendiricili olsa da renk veriyor. Dolayısıyla BB krem ile uyumak cildinizin hava almasını ve kendisini yenilemesini önleyecektir.
Sizde kullandığınız bb krem yorumları nı bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer arkadaşlarımızda bb krem kullanıcı yorumları nızdan faydalanabilirler.
İnceleme
Tarih
Konu İsmi
BB Krem Nedir BB Krem Nasıl Kullanılır
Derece
51star1star1star1star1star

Yorumlar

Yorumlar

İlginizi Çekebilir

Huncalife Çilek Aromalı Çocuk Diş Macunu

Ürün Açıklaması Huncalife Çilek Aromalı Dis Macunu, çocuklarınızın hassas dişleri ve ağız mukozası dikkate alınarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

huncalife, huncalife giriş, huncalife kayıt, huncalife ücretsiz kayıt, huncalife üyelik, huncalife ücretsiz üyelik, huncalife ücretsiz katalog, huncalife ücretsiz online katalog, huncalife online katalog, huncalife katalog, huncalife ürünleri, at kestanesi, sarımsaklı şampuan

WhatsApp Destek