Ana Sayfa / Huncalife Ürünleri / Aynısefa Kremi Faydaları ve Kullanıldığı Yerler

Aynısefa Kremi Faydaları ve Kullanıldığı Yerler

Ürün Açıklaması

Antiseptik özelliği ile bilinen aynısefa çiçeği ektresi yağı içerir. Yoğun nemlendirme özelliği ile ciltteki gerginlik ve sertlikleri yumuşatmaya destek olur. Çevresel etkilere karşı bariyer oluşturur. Cildi yatıştırır. Düzenli kullanıldığında hassas ciltler için besleyicidir. Paraben içermez.

Ürün Kullanımı

İstenilen bölgeye nazikçe masaj yapınız. Günde 3 kez kullanılması önerilir.

Sedef Hastalığı İçin Çay Ağacı Kremi

Sedef hastalığı oldukça yaygın ve kesin tedavi olmayan bir cilt hastalığıdır. Sedef hastaları Aynısefa kremini, sorunlu bölgeleri aynısefa sabunu ile temizledikten sonra günde 3 defa uyguladıklarında gözle görülür iyileşme sağlarlar.

Egzama Hastalığı İçin Aynısefa Kremi

Egzama hastalığına sedef hastalığı gibi oldukça yaygın ve kesin tedavi olmayan bir cilt hastalığıdır. Egzama hastaları aynısefa kremini, sorunlu bölgeleri aynısefa sabunu ile temizledikten sonra günde 3 defa uyguladıklarında gözle görülür iyileşme sağlarlar.

Akne ve Sivilce İçin Aynısefa Kremi

Akne ve sivilcelerin yayılmasını engelleyerek iyileşmelerini sağlayan aynısefa kremini sivilce ve aknelerin üzerine uygulayın. Sakinleşen cildinizin yağ miktarı azalacak ve yeni akne oluşumu engellenecektir. Daha önce çıkmış sivilce izlerinin yok edilmesi için de kullanılır.

Çıban ve Uçuk İçin Aynısefa Kremi  

Özellikle aynısefa bitkisinden elde edilen kremlerin fayda ettiği, derideki çıbanların iyileştirilmesinde kullanılmaktadır.  Aynısefa yağı dudakta ve genital bölgede çıkan uçukların (herpes) tedavisinde kullanılır. Antiviral özelliği sebebiyle uçuk çıkan bölgeye günde iki kez ince bir tabaka halinde sürüldüğünde büyük fayda gösterir.

Ayak Mantarlarının Tedavisinde Aynısefa Kremi

Aynısefa yağının aynı zamanda antifungal bir özelliği olduğundan bahsetmiştik. Yıkanmış ayaklarınıza aynısefa yağı sürerek bir süre yere basmadan bekleyin. Veya gece yatmadan ayaklarınıza sürüp streç filmle sardıktan sonra çorap giyerek uyuyabilirsiniz. Böylece sabaha kadar mantarlı bölgeye temas eden aynısefa yağı hem iyileştirici hem de yumuşatıcı bir etki gösterir.

Tırnak Batması Tedavisinde Aynısefa Kremi

Tırnağın kontrolsüz şekilde uzayıp deriye batması sonucu tırnak dibinde meydana gelen iltihapların iyileştirilmesinde kullanılır. Bunun için yıkanarak temizlenmiş tırnak dibi bir törpü yardımıyla itilerek tırnakla derinin açılması sağlanır. Bu bölgeye sürülen aynısefa kremi iltihabı kurutarak tırnak batmasını iyileştirir. Böylece cerrahi müdahaleye gerek kalmadan tırnak batması sorununu çözebilirsiniz.

Siğil Tedavisi İçin Aynısefa Kremi

El ve ayakta oluşan siğillerin tedavi edilmesinde aynısefa kremi ve yağı kullanılır. Bunun için siğilli bölgeye Günlük 3 4 Defa krem sürmek yeterlidir. Aynısefa yağı siğilleri kuruturken yayılmasını da engeller.

Deri Yaralanmaları İçin Aynısefa Kremi

Bıçak kesiklerinde, yaralanmalarda, sıyrıklarda çok etkilidir. Yaralanmaların iyileşmesini sağlar. Ayrıca iyileşme sürecini genel olarak hızlandırır.

Doğum Çatlakları İçin Aynısefa Kremi

Doğumdan kalan çatlaklarınında aynı sefa kremi ve aynı sefa yağı birlikte kullanıldığında çok güzel etki alınır. Aynısefa kreminin yumuşatıcı etkisi sayesinde cildiniz hem rahatlar hemde çatlaklar zamanla yok olur.

İnceleme
Tarih
Konu İsmi
Aynısefa Kremi Faydaları ve Kullanıldığı Yerler
Derece
51star1star1star1star1star

Yorumlar

Yorumlar

İlginizi Çekebilir

Huncalife Çilek Aromalı Çocuk Diş Macunu

Ürün Açıklaması Huncalife Çilek Aromalı Dis Macunu, çocuklarınızın hassas dişleri ve ağız mukozası dikkate alınarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

huncalife, huncalife giriş, huncalife kayıt, huncalife ücretsiz kayıt, huncalife üyelik, huncalife ücretsiz üyelik, huncalife ücretsiz katalog, huncalife ücretsiz online katalog, huncalife online katalog, huncalife katalog, huncalife ürünleri, at kestanesi, sarımsaklı şampuan

WhatsApp Destek